Термінова юридична допомога в Укрдержреєстрі, БТІ Києва та Київської обл.

Що таке Укдержреєстр? Укржержреєстр, чи Державна реєстраційна служба України – це центральний орган виконавчої влади, основним завданням якого, в сфері нерухомості, є проведення державної реєстрації прав та обмежень на об’єкти нерухомого майна.

Укрдержреєстр, як центральний орган в системі органів виконавчої влади, утворений відповідно до Указу Президента України № 401 від 6 квітня 2011 року. Відповідно до покладених повноважень що стосуються оформлення прав на нерухоме майно, Укрдержреєстр (Державна реєстраційна служба) здійснює державну політику у сфері державної реєстрації права власності на нерухоме майно, організовує роботу територіальних підрозділів Укрдержреєстру та здійснює керівництво та контроль за діяльністю у сфері державної реєстрації прав.

Безпосередні послуги щодо державної реєстрації права власності, оформлення свідоцтв про право власності на нерухоме майно, внесення відомостей про обмеження та обтяження на нерухоме майно до Державного реєстру нерухомого майнам та виключення таких відомостей Укрдержреєстр здійснює через свої територіальні органи – реєстраційні служби Головного управління юстиції на місцях.

Укрдержреєстр – це нова структура. Її створення є свого роду новелою законодавця в сфері реєстрації прав на нерухомість, що потягло за собою і зміни в процедурах реєстрації прав та обмежень, а також у оформленні права власності на нерухоме майно.

Тому, ми глибоко переконані, що без допомоги кваліфікованого фахівця в сфері реєстрації та оформлення права власності, обійтися буде надзвичайно важко.

Доручіть свої справи професіоналам! Це допоможе Вам уникнути паперової тяганини, з економити час, а також бути впевненим за вирішення Ваших правових питань.

Ми, юридична компанія «БТІ Консалтинг», цінуємо ваші нерви і час над усе, і допоможемо вам оформити всю документацію в

БТІ, Укргосрєєстре швидко і якісно. Навіщо стояти в довгих чергах БТІ, Укргосрєєстра шукати потрібні кабінети, приходити кілька разів через відсутність якогось документа і знову стояти в чергах? Доручите оформлення документів нашим фахівцям, і ви відчуєте, що таке індивідуальний підхід, безцінний досвід і можливості в цій сфері. Ми завжди ради вам допомогти! Детальніше про це взнайте в підрозділах «Послуг нашої компанії».

Полезная информация

В понятие домовладения входит, как правило, жилой дом с хозяйственными постройками и земельный участок. Последний может быть разделен на две части – первая служит для обслуживания жилого дома и хозяйственных построек, а вторая часть это фактически огород. Тем не менее, особенно в пригородах, огорода может и не быть, но участок для обслуживания жилого дома и хозяйственных построек есть.