> >

Введення в експлуатацію

Введення в експлуатацію з нашою допомогою:

  • Довірте роботу професіоналам
  • Вам нікуди не потрібно ходити
  • Гарантуєм  результат навіть на «складних» об'єктах
  • Швидко і якісно

Строки

20-30 робочих днів

Витрати

від 4000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Впечатления самые положительные. Работой фирмы очень доволен...
Подробнее
Олег Cтеценко, АО
Олег Cтеценко, АО "Сведбанк"
Работа коллектива слаженная. У меня остались самые хорошие...
Подробнее
Резниченко Татьяна Ивановна, ДП
Резниченко Татьяна Ивановна, ДП "Авто Интернешнл"

Выполненные проекты

Введення в експлуатацію — комплекс заходів, які направлені на прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів нерухомого майна.

На законодавчому рівні, питання про прийняття об'єктів в експлуатацію регулюється Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності». Так, стаття 39 цього закону передбачає введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна в залежності від їх категорії складності:

-          для об’єктів І-ІІІ категорії складності, введення в експлуатацію здійснюється шляхом реєстрації Декларації про готовність об’єкта до експлуатації;

-          для об’єктів ІV-V категорій складності – на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації та оформлення Сертифіката відповідності.

Введення в експлуатацію дає можливість оформити право власності на збудовані об’єкти нерухомого майна, проводити з ним будь-які юридично дозволені операції в майбутньому, а також, наприклад, укладати договори про тепло, -газо, -водо- обслуговування з відповідними спеціалізованими організаціями. 

Введенню в експлуатацію підлягають новозбудовані, добудовані, вбудовані, реконструйовані, переобладнанні, реставровані об’єкти нерухомого майна. В залежності від їхньої категорії складності, типу та року побудови – визначатиметься і процедура введення їх в експлуатацію.

Контролюючим та регулятивним органом, який є компетентним щодо введення об’єктів нерухомого майна в експлуатацію є Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю (Інспекція ДАБК).

Серед переліку працівників компанії БТІ-Консалтинг є спеціалісти різного роду спрямованості та компетентності. Це і юристи, спеціалісти з інжинірингу, архітектори та багато інших спеціалістів в галузі нерухомості та будівництва. Саме чітка визначеність та специфіка профілювання дає нам можливість надавати якісні послуги з введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна.

 

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.