>

Операції з землею

Компанія БТІ-Консалтинг надає широкий спектр юридичних послуг до яких також належать послуги, що стосуються операцій із землею.

Одною із головних галузей нерухомості являються земельні відносини. Часті зміни та не доопрацювання в земельному законодавстві роблять цю галузь доволі проблемною з точки зору її розуміння. Тому, спеціально не підготовленим людям, надзвичайно важко вирішувати земельні проблеми самостійно.

Наші спеціалісти мають достатньо великий досвід в сфері земельних відносин. Це і представництво інтересів клієнта в управліннях земельних ресурсів та інших компетентних організаціях, підготовка документації для оформлення права власності на землю чи на її відчуження тощо.

Набутті знання та практичні навики дають можливість нашим спеціалістам розуміти практичну сторону та всі можливі труднощі у вирішенні земельних питань.

Серед основних послуг, що стосуються операцій із землею, Компанія БТІ-Консалтинг надає наступні:

Спеціалісти Компанії БТІ-Консалтинг – це колектив висококваліфікованих професіоналів. А довіривши роботу професіоналам Ви можете бути спокійними за її результат. 

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.