>

Організації

Компанія «БТІ Консалтинг» представляє інтереси своїх клієнтів в багатьох державних структурах. В цьому блоці ми пропонуємо інформацію про організації, які можуть бути корисні Вам при оформленні любих видів операцій з нерухомим майном. 

Одним із найголовніших органів у сфері нерухомості є Бюро технічної інвентаризації та реєстрації на об’єкти нерухомого майна м. Києва (БТІ). Основною функцією даного органу є проведення технічної інвентаризації та реєстрація права власності на нерухомість. Крім цього, обов’язкове звернення в БТІ матиме місце при оформленні документів для відчуження нерухомості, оформлені спадщини чи застави, а також при оформленні технічної документації на об’єкти нерухомого майна.

Такі організації, як Головне управління комунальної власності м. Києва (ГУКВ) та Головне управління житлового забезпечення м. Києва (ГУЖЗ) компетентні видавати Свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна. В залежності від виду нерухомого майна кожна із даних установ видає свої, встановленого зразка, Свідоцтва про право власності. Головне управління комунальної власності м. Києва видає Свідоцтва, які, здебільшого, підтверджують право власності на нежилі приміщення. В свою чергу, Головне управління житлового забезпечення м. Києва, через КП Жилосервис видає Свідоцтва про право власності на квартири, житлові будинки, а також гаражі.

Ще одним із важливих органів у сфері нерухомості є Опікунські ради чи Служби у справах дітей. Дані органи є структурними підрозділами районних державних адміністрацій. Вони компетентні видавати Дозволи (Розпорядження) на відчуження нерухомого майна, яке є власністю неповнолітньої чи малолітньої особи, а також надавати Розпорядження, які є відповідними дозвільними документами для набуття цими особами права власності на об’єкти нерухомості.

Головне управління земельних ресурсів – це орган, який здійснює реєстрацію державних актів на право власності на землю, на право постійного користування землею та договорів оренди землі, здійснює підготовку та видає довідки про правовий статус, кількісні і якісні характеристики земельної ділянки, надає інформацію про грошову оцінку земельної ділянки  тощо. Головне управління земельних ресурсів є свого роду універсальним органом, який регулює земельні правовідносини. Тому, при виникненні питань стосовно землі, доцільно звертатись в саме цю державну структуру.  

Нормативне різноманіття нашого законодавства передбачає функціонування безлічі різного роду структур та організації, які компетентні вирішувати питання, що пов’язані з нерухомістю.

Спеціалісти Компанії БТІ-Консалтинг, в силу свого практичного досвіду, високих аналітичних здібностей та ґрунтовного знання законодавства в силі якісно та ефективно представляти Ваші інтереси у вищеперерахованих, та будь-яких інших органах влади.