> >

Оформлення права власності

Оформлення права власності з нашою допомогою:

  • Довірте роботу професіоналам
  • Вам нікуди не потрібно ходити
  • Гарантуєм  результат навіть на «складних» об'єктах
  • Швидко і якісно

Строки

от 25 дней

Витрати

от 4000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Работа коллектива слаженная. У меня остались самые хорошие...
Подробнее
Резниченко Татьяна Ивановна, ДП
Резниченко Татьяна Ивановна, ДП "Авто Интернешнл"

У сферу юридичних послуг, які надає компанія БТІ Консалтинг також входить оформлення Свідоцтва про право власності на об'єкти нерухомості.

Існує достатня кількість органів державної і комунальної влади, які видають Свідоцтва про право власності. Проте, кожен з таких органів визначає свою процедуру і перелік відповідних документів для отримання Свідоцтв, відповідно до певних підстав і специфіки.

Юристи компанії БТІ Консалтинг завдяки своєму практичному досвіді і грунтовним знанням українського законодавства, якісно і уміло нададуть Вам юридичні послуги щодо оформлення Свідоцтва про право власності в будь-якому органі державної і місцевої влади, а також щодо будь-яких підстав в отриманні даного Свідоцтва.

Об'єктСтрокиВартість
Нежилий фонд 35-45 днів  від 8000 грн.
Квартира 20-30 днів  від 4000 грн.
Будинок 20-30 днів  від 5000 грн.

Перелік документів, необхідних для оформлення Свідоцтва про право власності на об'єкт нерухомого майна, корегується залежно від підстав ( напр. інвестиція, ліквідація юридичної особи, новопобудовані будинки та інше) оформлення Вашого права власності, органу, який компетентний видати Вам Свідоцтво, а також від типу об'єкту нерухомості, щодо якого надаються наші послуги.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.