>

Послуги нерухомості для бізнесу

Компанія БТІ Консалтинг надає повний спектр послуг пов'язаних з нерухомістю для підприємств, у яких є нерухоме майно, а також для підприємств, діяльність яких пов'язана з будівництвом або з іншими операціями з нерухомістю.

Маючи в штаті фахівців різного профілю, від юристів, експертів різного спрямування, до інженерів і архітекторів, наша компанія в силах якісно надавати всі необхідні послуги, пов'язані як з отриманням дозвільної документації, ліцензуванням і сертифікацією, так з комплексним обслуговуванням, консультуванням та юридичним аудитом в сфері нерухомості, будівництва та земельних правовідносин.

Підприємству, маючи певну кількість об'єктів нерухомості, так чи інакше, необхідно структурувати документальну сторону своєї нерухомості, визначити проблематику і передбачити ризики, які можуть стосуватися власного майна. Тому, дуже важливо, навіть при найменшій необхідності, проводити юридично-інжинірингову експертизу, оцінювати стан правової та технічної документації на нерухомість, постійно проводити оцінку чинного законодавства, передбачати всілякі ризики, щоб уникнути можливих негативних наслідків для своєї власності.

Компанія БТІ-Консалтинг пропонує доручити все це професіоналам. Доручити це команді, яка гарантує результат і якість в сфері консалтингових та консультаційних послуг в сфері нерухомості.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.