>

Узаконення перепланувань та самовільних будівель

Юридична допомога в узаконенні перепланувань приміщень є надзвичайно потрібною та досить актуальною. Компанія БТІ Консалтинг надає юридичні послуги, які стосуються узаконення перепланування.

Серед основних виділяють судове та адміністративне узаконення перепланування. Адміністративне узаконення перепланування передбачає отримання різного роду дозволів в таких органах як Державна архітектурно-будівельна інспекція, районних державних адміністраціях, територіальних органах Міністерства надзвичайних ситуацій, Державної санітарно-епідеміологічної служби тощо. Судове – передбачає безпосереднє звернення до місцевих судових органів з поданням відповідної позовної заяви.

Юристи БТІ Консалтинг досить кваліфіковані фахівці, які в змозі допомогти у вирішенні цього, доволі проблемного, питання.

 Крім цього, компанія БТІ Консалтинг допомагає у питаннях, які стосуються вводу в експлуатацію об’єктів нерухомості. Наші юристи нададуть весь комплекс потрібних юридичних послуг, які є необхідними для вирішення цього питання починаючи з безплатних консультацій та закінчуючи отриманням Сертифікату відповідності. 

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.