> >

Реєстрація земельної ділянки в Державному земельному кадастрі

Регистрация земельногоучастка  с нашей помощью:

  • Доверьте работу профессионалам
  • Вам не нужно никуда ходить
  • Гарантируем результат даже на «сложных» объектах
  • Быстро, качественно

Строки

14 раб. дней

Витрати

от 1 000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Сотрудничество с компанией БТИ Консалтинг позволило мне сосредоточится на моей работе, не переживая за выполнение важной для меня задачи...
Подробнее
Олег Кватадзе, Банк Русский Стандарт
Олег Кватадзе, Банк Русский Стандарт
Отличный коллектив, умеющий работать с информацией...
Подробнее
Тимофей Кокорин, ВАТ
Тимофей Кокорин, ВАТ "АК Киевводоканал"

Выполненные проекты

З початку 2013 р. законодавство у сфері земельних відносин зазнало значних змін щодо оформлення прав власності на земельні ділянки. Процедура стала дещо складнішою, і разом з тим більш тривалою.

Оформлення права власності на землю включає в себе безпосередньо реєстрацію земельної ділянки в Національній кадастровій системі, а завершенням процедури є реєстрація права власності в Державній реєстраційній службі України.

Процедура реєстрації земельної ділянки також буде необхідною на стадії приватизації землі, тобто набуття права власності на земельну ділянку із земель комунальної або державної власності.

Надання послуг з реєстрації земельних ділянок належить до компетенції територіальних відділів Державного агентства земельним ресурсів України. Реєстрація ділянки здійснюється кадастровим реєстратором, після чого Ви зможете ідентифікувати ділянку в Державному кадастрі.

Для цього стане у нагоді публічна кадастрова карта України http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta


            Також внести дані про земельну ділянку в кадастрову систему необхідно, якщо Ви володієте ділянкою на підставі державного акту старого зразка, або при поділі чи об`єднанні вже сформованих земельних ділянок.

В обох випадках процедура передбачає виготовлення технічної документації з землеустрою, присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру та реєстрацію в Національній кадастровій системі.

Для цього необхідно замовити технічну документацію з встановлення меж земельної ділянки. За результатами проведеної геодезичної зйомки земельної ділянки розробляється технічна документація з землеустрою та обмінний файл. Розробник документації присвоює ділянці кадастровий номер. На основі даних, зазначених в технічній документації, кадастровий реєстратор завантажує пакет даних до системи.

Результатом процедури буде сформований реєстратором витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.