> >

Державна реєстрація права власності та права користування на земельні ділянки

Проведіть державну реєстрацію права власності на земельну ділянку з нашою допомогою:

  • Довірте роботу професіоналам
  • Вам нікуди не потрібно ходити
  • Гарантуєм  результат навіть на «складних» об'єктах
  • Не швидко, проте якісно

Строки

14 роб. днів

Витрати

від1 000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Сотрудничество с компанией БТИ Консалтинг позволило мне сосредоточится на моей работе, не переживая за выполнение важной для меня задачи...
Подробнее
Олег Кватадзе, Банк Русский Стандарт
Олег Кватадзе, Банк Русский Стандарт
Отличный коллектив, умеющий работать с информацией...
Подробнее
Тимофей Кокорин, ВАТ
Тимофей Кокорин, ВАТ "АК Киевводоканал"

Державна реєстрація права власності та права користування на земельні ділянки проводиться відповідно до ЗУ «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших нормативно-правових актів.

Так, згідно статті 182 Цивільного Кодексу України право власності та інші речові права на нерухомі речі, обтяження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації. У разі виникнення права власності та права користування на земельну ділянку власникам, користувачам необхідно зареєструвати своє право. Це є обов’язковою умовою безперешкодного користування  своїми правами на земельну ділянку.

Після проведення державної реєстрації власник або користувач в праві відчужувати свої права, на користь інших осіб, отримувати дозволи на виконання будівельних робіт, в залежності від виду користування земельною ділянкою та цільового призначення землі.

Компанія БТІ Консалтинг зможе Вам допомогти в супроводженні реєстрації права власності та права користування на земельну ділянку якісно та в потрібні для Вас строки

Необхідні документи:

1. Копії паспорту та ідентифікаційного коду; 

2. Оригінал правовстановлюючого документа на земельну ділянку (свідоцтво, договір купівлі-продажу, договір оренди, тощо)

.

 

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.