> >

Юридично-інжинірингова експертиза нерухомості

Получите разрешения с нашей помощью:

  • Доверьте работу профессионалам
  • Вам не нужно никуда ходить
  • Гарантируем результат даже на «сложных» объектах
  • Быстро и качественно

Строки

1 роб. дня

Витрати

від 3 000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Все сотрудники компании, с которыми мне приходилось общаться, обладают не только высокими профессиональными качествами , но также и очень приятные внимательные люди...
Подробнее
Людмила Риджиговская, Украинский Медиа Холдинг
Людмила Риджиговская, Украинский Медиа Холдинг
Прекрасная компания, дружественная атмосфера, все работы выполнены в полном объеме и в срок...
Подробнее
Наталья Привалихина, ООО «Ред Булл Украина»
Наталья Привалихина, ООО «Ред Булл Украина»

Юридично-інжинірингова експертиза об'єктів нерухомості (так званий Аудит нерухомості) являє собою комплекс дій, пов'язаних з визначенням проблемних аспектів правової і технічної документації на об'єкти нерухомості Клієнта.

Замовивши Юридично-інжинірингову експертизу, власник нерухомості буде розуміти повний стан справ щодо правової і технічної документації на своє майно.

При замовленні послуги Юридично-інжинірингової експертизи Клієнт отримає інформацію про відповідність правовстановлюючої документації на нерухомість з чинним законодавством України, що необхідно зробити, для того щоб документи на майно відповідали всім необхідним нормативно-правовим актам, а також, які можуть виникати ризики у власника, в разі якщо не привести в порядок документи на своє майно.

Крім цього, Юридично-інжинірингова експертиза, дозволяє власнику зрозуміти, що відбувається з технічною документацією на його майно, визначити відповідність її державним будівельним нормам, дозвільній, а також містобудівній документації.

Юридично-інжинірингова експертиза включає:

- аналіз вихідних даних щодо об'єкта нерухомості, вивчення наявних документів на предмет відповідності їх законодавству;

- аналіз і перевірка загальнодоступних та інших баз, реєстрів, архівів, кадастрів щодо певного об'єкта нерухомості на предмет наявності його в тих чи інших джерелах;

- формулювання правової позиції щодо проведення експертизи, визначення проблематики;

- надання Клієнту всіляких варіантів подальшої реалізації або розпорядження об'єктом, визначення оптимальних правових або інжинірингових варіантів виходу з проблемної ситуації, з вибором певного механізму, етапів або інших рекомендацій.

Юридично-інжинірингова експертиза оформляється для Клієнта у вигляді певного документа, який включає в себе текстову, інформативну, а також, в разі потреби, графічну частину.

Спираючись на дані відомості, Клієнт, самостійно, без додаткових витрат на послуги юристів, зможе доопрацювати наявну документальну проблематику щодо свого майна, а також в подальшому уникнути подібних ризиків.

 

Як ми працюємо

  1. Ви приходите в наш офіс з пакетом необхідних документів.
  2. Укладаєте з нашою компанією договір про надання послуг та оформляєте нотаріальну довіреність на предтавництво ваших інтересів в БТІ.
  3. Здійснюєте попередню оплату не менше як 70% вартості послуг.
  4. Ми повністю берем на себе оформленння всіх необхідних документів.
  5. По закінченню строку, Ви приходите до нас в офіс у зручний для Вас час та забираєте ваші документи.

Якщо Ви не маєте часу прийти до нас в офіс, ми приїдемо до вас.

У випадку, якщо Ви вже звернулись до БТІ і зробили замовлення самі, ми зможемо його прискорити та надати будь-яку допомогу щодо Вашого питання в БТІ.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.