> >

Зміна цільового призначення земельної ділянки

Зміна цільового призначення з нашою допомогою:

  • Довірте роботу професіоналам
  • Вам нікуди не потрібно ходити
  • Гарантуєм  результат навіть на «складних» об'єктах
  • Швидко і якісно

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Пришел - заплатил - через месяц забрал все нужные документы. Что еще нужно?
Подробнее
Андрей Лилеев, АО
Андрей Лилеев, АО "Пиреусбанк МКБ"
Сотрудники ответственные, профессиональные...
Подробнее
Смоляр Ирина Николаевна, ООО
Смоляр Ирина Николаевна, ООО "Контекст-медиа"

Дуже часто для задоволення власних потреб у способі використання земельної ділянки виникає необхідність зміни цільового призначення земельної ділянки. Зміна цільового призначення здійснюється через проекти із землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється. 

Для зміни цільового призначення земельної ділянки її власник повинен подати заяву (клопотання), до відповідної сільської, селищної, міської ради (якщо земельна ділянка розташована в межах населеного пункту), або до районної державної адміністрації (якщо земельна ділянка розташована за межами населеного пункту). До заяви додається копія державного акта на право власності на землю, копії паспортних даних та коду власника земельної ділянки, та обгрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки (у ньому ви коротко описуєте для чого вам необхідно змінити цільове призначення, наприклад, вам ніде жити і ви хочете побудувати житловий будинок). 

Після отримання дозволу необхідно розробити проект щодо зміни цільового призначення, погодити його з усіма необхідними інстанціями та подати на затвердження до того органу, який видав дозвіл на зміну цільового призначення. Наступним кроком, після затвердження проектної документації, є печатка, підпис та державна реєстрація нового державного акта, вже з новим цільовим призначенням.

Компанія БТІ Консалтинг сприяє в отриманні цього документу в найкоротші терміни.

Необхідні документи

  1. Оригінальне рішення сільської, селищної, міської ради, районної, Київської чи Севастопольської міської держадміністрації, до повноважень яких входить надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки;
  2. Дозвіл (погодження) органів архітектури (якщо є);
  3. Копія державного акта на землю;
  4. Копії паспортних даних та ідентифікаційного коду (фізичні особи); нотаріально засвідчена копія свідоцтва про реєстрацію, статуту, копія свідоцтва про сплату податків, копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.