> >

Оскарження рішень реєстратора

При оскарженні рішень ми гарантуємо:

  • Професійну допомогу
  • Відповідальність до поставленого завдання
  • Швидкість виконання
  • Отримання максимального ефекту 

Строки

от 2 недель

Витрати

от 2000 грн

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Я очень довольна работой компании, работники....
Подробнее
Коваль Ирина Андреевна, арт-директор
Коваль Ирина Андреевна, арт-директор "Форум Видавців"

Выполненные проекты

1 січня 2016 вступила в силу нова редакція Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», якою введена процедура адміністративного оскарження рішень державного реєстратора.

Для того щоб оскаржити рішення державного реєстратора (або іншого суб'єкта реєстрації прав), заявнику слід звернеться до Міністерства юстиції України, або ж до його територіальних органів, за місцем розташування нерухомого майна.

Оскарження рішень державного реєстратора, або будь-якого іншого суб'єкта реєстрації, на сьогоднішній день дуже поширена практика. Це пов'язано, в першу чергу, з децентралізацією сфери реєстрації прав на нерухомість, а також появою нових суб'єктів, які по різному, і не завжди на користь заявника, інтерпретують ту чи іншу норму законодавства.

Наша компанія, в зв'язку з практикою прийняття реєстраторами негативних рішень за заявами про реєстрацію прав, впровадила нову послугу - оскарження рішень державних реєстраторів. Досить великий досвід роботи з сфері реєстрації та оформлення прав на нерухомість, а також ґрунтовні знання наших юристів в даній сфері правовідносин, дають максимальний ефект при наданні даної послуги нашим клієнтам.   

Вартість супроводу процесу оскарження рішень у сфері реєстрації прав на нерухомість, залежить, в першу чергу, від складності ситуації, що склалася, а також кількості об'єктів нерухомості, які є предметом спору.

.  

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.