> >

Комплексне обслуговування нерухомості Клієнта

Получите разрешения с нашей помощью:

  • Доверьте работу профессионалам
  • Вам не нужно никуда ходить
  • Гарантируем результат даже на «сложных» объектах
  • Быстро и качественно

Строки

1 мес.

Витрати

от 4 000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Все сотрудники компании, с которыми мне приходилось общаться, обладают не только высокими профессиональными качествами , но также и очень приятные внимательные люди...
Подробнее
Людмила Риджиговская, Украинский Медиа Холдинг
Людмила Риджиговская, Украинский Медиа Холдинг
Прекрасная компания, дружественная атмосфера, все работы выполнены в полном объеме и в срок...
Подробнее
Наталья Привалихина, ООО «Ред Булл Украина»
Наталья Привалихина, ООО «Ред Булл Украина»

Маючи досить велику кількість об'єктів нерухомості, власникам потрібно вести своєрідну звітність щодо стану справ по кожному з об'єктів, а також розуміти можливу проблематику щодо правових і технічних питань, які можуть виникати в процесі розпорядження своєю нерухомістю.

При укладенні угод з об'єктами нерухомості (купівля-продаж, оренда, іпотека), для підписання різного роду договорів з обслуговуючими організаціями, дуже важливо мати надійного партнера, який в силах забезпечити грамотну юридичну сторону процесів, пов'язаних з нерухомістю.

Послуга Комплексне обслуговування нерухомості Клієнта включає в себе такі послуги і дії:

- складання або перевірка необхідних договорів, листів, заяв, пов'язаних з реалізацією та розпорядженням нерухомості, інвестиціями в нерухомість, будівництвом або іншими діями, які Клієнт підписує зі своїми контрагентами, підрядниками або замовниками;

- консультування Клієнта з правових або технічних питань, щодо майбутніх дій з об'єктами нерухомості, пов'язаних з купівлею-продажем, реконструкцією, новим будівництвом або інвестуванням в будівництво, а також щодо податкових навантажень, пов'язаних з об'єктами нерухомості Клієнта;

- безпосереднє прийняття участі разом з Клієнтом в переговорах з контрагентами, присутність при нотаріальних або інших угодах з нерухомістю Клієнта, незалежна перевірка документів під час угоди, відстоювання інтересів Клієнта, надання прямих консультацій;

- представлення інтересів Клієнта в комунікаціях з державними інстанціями або іншими установами для виконання окремих доручень Клієнта.

Вартість послуг по Комплексному обслуговуванні об'єктів нерухомості залежить від кількості і типів об'єктів Клієнта, а також від видів консультаційних послуг, які періодично будуть затребувані Клієнтом.

Як ми працюємо

  1. Ви приходите в наш офіс з пакетом необхідних документів.
  2. Укладаєте з нашою компанією договір про надання послуг та оформляєте нотаріальну довіреність на предтавництво ваших інтересів в БТІ.
  3. Здійснюєте попередню оплату не менше як 70% вартості послуг.
  4. Ми повністю берем на себе оформленння всіх необхідних документів.
  5. По закінченню строку, Ви приходите до нас в офіс у зручний для Вас час та забираєте ваші документи.

Якщо Ви не маєте часу прийти до нас в офіс, ми приїдемо до вас.

У випадку, якщо Ви вже звернулись до БТІ і зробили замовлення самі, ми зможемо його прискорити та надати будь-яку допомогу щодо Вашого питання в БТІ.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.