Про компанію

2005

БТІ Консалтинг - команда професіоналів яка об'єднує фахівців різних напрямків: юристів, фахівців з інжинірингу, проектантів і архітекторів, землевпорядників.

Ми - спеціалізована інжинірингова практика великої юридичної фірми "Constructive Lawyers", яка надає повний спектр юридичних послуг.

Якщо Ви хочете зробити якісь дії з вашою нерухомістю або оформити правильно документацію на право власність, ми допоможемо Вам зробити це вигідно, комфортно і в потрібний термін.

Чому ми потрібні Вам?

Ми забезпечимо Вам комплексну підтримкуЗавдяки сукупності кваліфікацій і досвіду наших співробітників, ми можемо вирішити завдання будь-якої складності.

  • Ми заощадимо Вам час і побережемо ваші нервиПрацюючи з нами ви можете розраховувати на те, що всю роботу ми візьмемо на себе. Ми позбавимо Вас від стояння в чергах, паперової тяганини і довгих очікувань.
  • Ми маємо великий практичний досвід роботи з різними державними структурами (БТІ, Київзем, архітектура та інші)Нам не з чуток відомі всі тонкощі процедур оформлення різних документів, що дозволяє отримувати якісний для Вас результат.
  • Ми цінуємо Ваш час і гроші. Ми поважаємо своїх клієнтів, тому у нас складаються довгострокові відносини з ними. Ми раді, що багато наших клієнтів приходять до нас за рекомендаціями.
Чому Ви потрібні нам?

Наші клієнти завжди ставлять перед нами нові цікаві завдання і тим самим підвищують наш професійний рівень.

  • Нам подобається бути кращими і отримувати слова подяки клієнтівПісля надання наших послуг ми завжди дізнаємося у клієнтів, наскільки наша робота їм сподобалася і виявилася корисною. Ця інформація допомагає нам стає краще, адже немає межі досконалості.
  • Ми зацікавленні в професійному рості. Ми раді братися за складну і нестандартну роботу, тому що це дозволяє нам розвиватися.
Оцініть і ви переваги роботи з нами!

 

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.