> >

Технічне обстеження об’єктів

Технічні обстеження об'єктів з нашою допомогою:

  • Виїзд експерта на об'єкт в зручний для Вас час
  • Всі види тех. обстеження (включаючи лабораторне)
  • Гарантуєм  результат навіть на «складних» об'єктах
  • Швидко і якісно

Строки

4-6 р.д.

Витрати

від 3500 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Высокий уровень компетентности в решении вопросов...
Подробнее
Анна Ереденко, Carlo Pazollini LTD
Анна Ереденко, Carlo Pazollini LTD
Пришел - заплатил - через месяц забрал все нужные документы. Что еще нужно?
Подробнее
Андрей Лилеев, АО
Андрей Лилеев, АО "Пиреусбанк МКБ"

Технічне обстеження будівель та споруд входить до списку інжинірингових послуг які надає компанія БТІ – Консалтинг. Проведення технічного обстеження будівель та споруд дає можливість замовнику дізнатись про технічний стан будівлі, отримати інформацію про несучі конструкції та інженерні мережі тощо.

В результаті проведення технічного обстеження замовнику надається інформація про можливість експлуатації нерухомого майна, даються загальні рекомендації по відновленню та підсиленню конструкцій будівлі.

Кінцевим етапом проведення технічного обстеження є Технічний звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта.

Так, приватні, дачні та садові будинки, які збудовані самовільно і до 31 грудня 2009 року, вводяться в експлуатацію Інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю на підставі технічного обстеження та документів на земельну ділянку відповідно до Наказу Мінрегіонбуду № 91 від 24.06.2011 року.

Технічне обстеження також необхідне в таких ситуаціях:

Строки виготовлення проведення технічного обстеження стану будівельних конструкцій та виготовлення Технічного звіту складають від 4 до 6 робочих днів з моменту виїзду спеціаліста на об’єкт.

Вартість послуг по технічному обстеженні – від 3500 грн. і коригується в залежності від площі об’єкта, його технічно-конструктивних особливостей тощо.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.