> >

Звіт про доступність приміщень для осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення

Отримаючи звіт з нами:

  • Довіряйте роботу професіоналам
  • Вам не потрібно куди-небудь йти
  • Гарантуємо результат навіть у "складних" ситуаціях
  • Швидко і якісно

Строки

4 - 5 робочих днів

Витрати

від 5 000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Все сотрудники компании, с которыми мне приходилось общаться, обладают не только высокими профессиональными качествами , но также и очень приятные внимательные люди...
Подробнее
Людмила Риджиговская, Украинский Медиа Холдинг
Людмила Риджиговская, Украинский Медиа Холдинг
Прекрасная компания, дружественная атмосфера, все работы выполнены в полном объеме и в срок...
Подробнее
Наталья Привалихина, ООО «Ред Булл Украина»
Наталья Привалихина, ООО «Ред Булл Украина»

     Звіт про проведення технічного обстеження приміщень на відповідність державним будівельним нормам, правилам та стандартам щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення готується з метою визначення відповідності фактичного стану приміщень, в яких здійснюється обслуговування клієнтів (споживачів), вимогам ДБН щодо вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до цих приміщень.

     Виготовляти такий звіт можуть лише фахівці з питань технічного обстеження будівель та споруд, які отримали кваліфікаційний сертифікат.

Даний звіт необхідний:

  1.  Перш за все компаніям, що надають фінансові послуги (страхові, факторингові та лізингові компанії, кредитні спілки та пункти обміну валют). Це пов’язано з тим, що Кабінет Міністрів України своєю постановою від 7 грудня 2016 року № 913 затвердив Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), якою зобов’язав даних осіб здійснити дане технічне обстеження та розмістити інформацію про умови доступності приміщення у місці, доступному для візуального сприйняття клієнтом (споживачем). Ліцензіат зобов’язаний подати даний звіт до органу ліцензування, оскільки порушення ліцензійних умов є підставою для анулювання ліцензії.
  2.  Виготовлення такого звіту актуальне для осіб, ліцензійні умови провадження діяльності яких прямо не вимагає його наявності, однак зобов’язує ліцензіатів забезпечити умови для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до приміщень (освітні та медичні заклади, аптеки). Документом, що може підтвердити відповідність приміщення ліцензійним умовам слугує саме звіт про проведення технічного обстеження приміщень.
  3.  Даний документ також актуальний тим, хто хоче впевнитися, що приміщення в якому здійснюється господарська діяльність придатне для обслуговування клієнтів з особливими потребами.

Відсутність такого звіту може призвести до позбавлення ліценції та припинення діяльності підприємства.

 

Об'єктСрокиВартість
Комерційна нерухомість 5 днів  від 5000 грн.
2 дні  за домовленістю
 

Отже, якщо Ваша діяльність пов’язана з продажем товарів, або наданням послуг і Вам слід підтвердити доступність Ваших торгівельних приміщень для клієнтів то зателефонувати нам за номером (044) 362 68 68 і замовити даний звіт!

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.