> >

Визнання права власності

Визнання права власності з нашою допомогою:

  • Довірте роботу професіоналам
  • Вам нікуди не потрібно ходити
  • Гарантуєм  результат навіть на «складних» об'єктах
  • Швидко і якісно

Строки

від 2 міс.

Витрати

від 10 000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Работа коллектива слаженная. У меня остались самые хорошие...
Подробнее
Резниченко Татьяна Ивановна, ДП
Резниченко Татьяна Ивановна, ДП "Авто Интернешнл"

Выполненные проекты

Право власності - це сукупність правових норм, які закріплюють та охороняють приналежність певних матеріальних благ фізичним і юридичним особам.

Зміст права власності полягає в тому, що власник за своїм розсудом володіє, користується та розпоряджається належним йому майном.

Але на жаль, існує величезна кількість випадків (наприклад суперечки щодо поділу та виділу майна із загальної власності, визнання права власності на безхазяйну річ, визнання незаконним правового акту, що порушує право власності тощо) коли законний власник або претендент на майно, не може реалізувати всі свої права щодо нього. У таких випадках, єдиним рішенням цієї проблеми, є звернення до суду.    

Фахівці юридичної компанії БТІ Консалтинг мають достатній практичний досвід щодо вирішення питань про визнання права власності в судових органах. Тому, Ваше звернення до нашої організації, безсумнівно буде правильним вибором.

Вартість нашої роботи з надання цієї послуги оцінюється в залежності від ситуації, що буде мати місце та від проблемних питань, які варто вирішити.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.