> >

Оформлення спадщини

Оформлення спадщини з нашою допомогою:

  • Довірте роботу професіоналам
  • Вам нікуди не потрібно ходити
  • Гарантуєм  результат навіть на «складних» об'єктах
  • Швидко і якісно

Строки

від 14 днів

Витрати

від 3000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Сотрудники ответственные, профессиональные...
Подробнее
Смоляр Ирина Николаевна, ООО
Смоляр Ирина Николаевна, ООО "Контекст-медиа"
Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" засвідчує повагу та висловлює щиру подяку колективу юридичної фірми...
Подробнее
Страхова компанія
Страхова компанія "Оранта"

Спадкування в Україні здійснюється за заповітом або за законом (якщо заповіт не був складений). При спадкуванні за законом майно розподіляється між спадкоємцями першої-п'ятої черги. Однак кожен дієздатний громадянин може залишити за заповітом все своє майно або його частину одному або декільком особам, тим які входять, так і тим які не входять до кола спадкоємців за законом.

Для того щоб стати повноправним власником успадкованого нерухомого майна, необхідно протягом шести місяці від дня смерті спадкодавця, звернутися до нотаріальної контори за оформленням свідоцтва про право на спадщину, що видається після закінчення шести місяців.

При цьому, оформлення спадщини може бути пов'язане з рядом труднощів і незручностей, і представляє досить довгу процедуру.

Компанії БТІ Консалтинг  допоможе Вам уникнути серйозних тимчасових втрат і будь-яких бюрократичних перешкод, а також надасть допомогу у вирішенні проблемних питань.

 Необхідні документи:

  • Оригінал правовстановлюючого документа (договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину тощо).
  • Свідоцтво про смерть.
  • Нотаріальне доручення на супровід спадкової справи (можемо оформити в нас, оплачується окремо, вартість: 200,00 грн.).
  • Заповіт, за наявності.


Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.