> >

Попередня експертиза

Попередня експертиза з нашою допомогою:

  • Довірте роботу професіоналам
  • Вам нікуди не потрібно ходити
  • Гарантуєм  результат навіть на «складних» об'єктах
  • Швидко і якісно

Строки

від 2 тижднів

Витрати

від 3000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Все сотрудники компании, с которыми мне приходилось общаться, обладают не только высокими профессиональными качествами , но также и очень приятные внимательные люди...
Подробнее
Людмила Риджиговская, Украинский Медиа Холдинг
Людмила Риджиговская, Украинский Медиа Холдинг
Высокий уровень компетентности в решении вопросов...
Подробнее
Анна Ереденко, Carlo Pazollini LTD
Анна Ереденко, Carlo Pazollini LTD

Попередня експертиза об’єкта нерухомості – це комплекс юридичних та інжинірингових дій, спрямованих на забезпечення попередження ризиків, які можуть виникати в процесі оформлення документації на нерухомість та на земельні ділянки.

В ситуаціях коли не зрозуміло з чого треба починати, Ви потрапили в замкнутий круг, саме в таких ситуаціях потрібна Попередня експертиза. Яка є надзвичайно важливим етапом в оформленні документації на земельні ділянки та об’єкти нерухомості. Зробивши попередню експертизу можна зрозуміти всі ризики, які можуть мати місце. Спеціально необізнаній та юридично не підкованій людині передбачити ці ризики надзвичайно складно.

Спеціалісти компанії БТІ – Консалтинг в силу свого професійного досвіду та розуміння суті земельних правовідносин в змозі якісно надавати Вам як і усні, так і письмові консультації в сфері земельних відносин, шляхом аналізу ситуації через попередню експертизу ризиків.

Завершенням попередньої експертизи являється висновок з виявленими проблемними аспектами та варіантами вирішення поставлених завдань.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.