> >

Нормативно-грошова оцінка

Нормативно - грошова оцінка з нашою допомогою:

  • Довірте роботу професіоналам
  • Вам нікуди не потрібно ходити
  • Гарантуєм  результат навіть на «складних» об'єктах
  • Швидко і якісно

Строки

3 дні

Витрати

від 1000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Сотрудничество с компанией БТИ Консалтинг позволило мне сосредоточится на моей работе, не переживая за выполнение важной для меня задачи...
Подробнее
Олег Кватадзе, Банк Русский Стандарт
Олег Кватадзе, Банк Русский Стандарт
Высокий уровень компетентности в решении вопросов...
Подробнее
Анна Ереденко, Carlo Pazollini LTD
Анна Ереденко, Carlo Pazollini LTD

Нормативно грошова оцінка земель регулюється Законом України «Про оцінку земель» та являє собою капіталізований дохід із земельної ділянки, визначений за встановленими та затвердженими нормативами.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного  податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок. 

Порядок нормативно грошової оцінки земельної ділянки регулюється Наказом Держкомзему України № 18/15/21/11 від 27 січня 2006 року.

В даному Наказі зазначається, що нормативно грошова оцінка земель оформляється як витяг із технічної документації на земельну ділянку.

Компетентними органами, які видають нормативно грошову оцінку є територіальні управляння Держкомзему. А в Києві дану функцію виконує ще й управління земельних ресурсів КМДА.

Процедура отримання нормативно грошової оцінки є достатньо складною, та полягає у проходженні певних бюрократичних процедур, що безсумнівно принесе трату часу та нервів.

Компанія БТІ – Консалтинг зможе посприяти Вам в отриманні нормативно грошової оцінки як най якісніше та в потрібні для Вас строки.

Необхідні документи для підготовки нормативно грошової оцінки:

- копія паспорту та інд. коду;

- копія державного акту з присвоїним кадастровим номером.

 

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.