> >

Янукович вніс зміни в закон про містобудування

Президент України Віктор Янукович підписав закон Україна № 4052-VI «Про внесення змін до закону України« Про регулювання містобудівної діяльності », повідомили в прес-службі глави держави.

Нагадаємо, Верховна Рада Україна (ВР) 17 листопада прийняла у другому читанні і в цілому як закон проект закону № 8696 від 6 вересня 2011, ініційований народним депутатом України від фракції НУ-НС Віктором Матчуком, про внесення змін до статті 34 і пункту 1 прикінцевих положень закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо уточнення окремих положень). За ухвалення відповідного законопроекту проголосували 273 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Законопроектом передбачається, що реконструкція або капітальний ремонт житлових будинків, здійснюваних за бюджетні кошти, можуть бути проведені при відсутності документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою.

Також, до 1 січня 2013 р. передбачається можливість передачі (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб за відсутності плану зонування або детального плану населеного пункту.

Проект закону України був підготовлений з метою вдосконалення державної політики у сфері містобудування, забезпечення сприятливих умов розвитку будівельної галузі, ЖКГ.

Джерело: http://www.zagorodna.com

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.