> >

Янукович обіцяє за десять років забезпечити молодь житлом

Ефективна реалізація державної програми "Доступне житло" є важливою умовою для успішної самореалізації громадян, насамперед молоді, в Україні. Про це сказав президент України Віктор Янукович в інтерв'ю програмі "Вечори з Віталієм Коротичем", повідомила прес-служба глави держави.

Сьогодні, підкреслив президент, влада повинна зробити все, щоб забезпечити громадянам мотивацію для життя і роботи у своїй державі. "Треба створювати всі умови, щоб у людей була можливість працевлаштуватися. А для цього потрібне житло, потрібна гідна заробітна плата", - зазначив Янукович.

Програма "Доступне житло" - одна з найважливіших у цьому контексті, зазначив він. "Ця програма передбачає, що ми повинні за короткий період часу - за п'ять, максимум десять років, побудувати велику кількість житла. Є така мета. Така програма вже практично підготовлена", - підкреслив президент.

"Ми суттєво вивчили цю проблему. І я знаю, що це буде впливати і на зростання економіки, і на народжуваність. Йдеться про комплексне питання... І це буде величезна справа для людей, для молоді", - зазначив глава держави.

Джерело: http://news.finance.ua

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.