> >

Міністр ЖКГ закликав Раду завершити приватизацію житла

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк вважає за доцільне прийняти рішення про завершення приватизації житла в Україні.

"Я хотів би, щоб депутати Верховної Ради нарешті прийняли рішення про завершення приватизації. 92% людей в державі вже приватизували, а 8% - ні. Тут необхідно прибрати всі інсинуації і прийняти це рішення", - сказав Близнюк, якого цитує Gazeta.ua.

За словами міністра, після цього необхідно прийняти рішення про стимулювання створення ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку). "У нас є такі пропозиції щодо утеплення будинків, щодо встановлення лічильників. Ефективний власник - це найголовніше, що дасть перспективу утримання житлового господарства", - додав він.

При цьому міністр зазначив, що для стимулювання розвитку ОСББ Мінрегіон пропонує жителям, в будинках яких створені такі об'єднання, встановити лічильники теплової енергії, що дасть можливості оплачувати тільки спожиті обсяги тепла.

"Ми говоримо: ми вам даємо лічильник без відсотків. Ви платите 300 грн. сьогодні за теплопостачання, завтра ви отримуєте лічильник. Ви будете платити 250 або 200 грн., а інше ви повертаєте, і через 1,5 роки - повна окупність цього приладу", - пояснив Близнюк.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.