> >

Куди звертатись стосовно отримання земельної ділянки в оренду або в постійне користування?

Підпишіться на RSS

Розгляд та вирішення питань землекористування перебувають виключно у межах компетенції Київської міської ради.

Так, процедуру надання в користування земельних ділянок у м. Києві фізичним і юридичним особам та оформлення права користування землею на підставі прийнятих Київською міською радою рішень визначено Регламентом розгляду питань щодо набуття та реалізації права користування землею у м. Києві, затвердженим рішенням Київради.

Особа, яка має намір одержати земельну ділянку в оренду або у постійне користування, повинна звернутись з відповідним клопотанням (заявою) до Київської міської ради. У складі Київської міської ради діють: відділ забезпечення діяльності заступника міського голови – секретаря Київради та з питань звернень громадян, на який покладено обов'язки з реєстрації звернень громадян, і управління з питань землекористування та містобудування Київської міської ради.

На підставі згоди Київської міської ради за договором із особою, яка має намір одержати земельну ділянку, землевпорядними організаціями розробляється документація із землеустрою.

Розроблена документація з відповідними погодженнями в установленому порядку подається до Головного управління земельних ресурсів для підготовки проекту рішення Київської міської ради. Проект рішення Київради погоджується з постійною комісією Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури, після чого передається на розгляд Київської міської ради.

Отже, для розгляду питання землекористування необхідно звернутися з відповідним клопотанням (заявою) до Київської міської ради.