> >

Які вимоги до розміщення садового будинку у дачному кооперативі?

Подпишитесь на RSS

Вимоги стосовно розміщення садового будинку встановлюються державними будівельними нормами ДБН 360-92** «містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», пунктом 3.41*.

Відповідно до пункту 3.43* зазначених будівельних норм у межах одного поселення або району можуть передбачатися змішані типи використання земельних ділянок для відпочинку, ведення садівництва та городництва, з будівництвом як дачних, так і садових будинків.