> >

У мене є квартира в якій я проживаю з 60-х років минулого століття. Документів на цю квартиру немає. Яким чином я можу визнати своє право власності на неї?

Відповідно до ч. 1 ст. 344 ЦК України особа, яка добросовісно заволоділа і продовжує відкрито безперервно володіти нерухомим майном протягом десяти років, вона набуває право власності на це майно, якщо інше не встановлено Цивільним Кодексом України. У разі відсутності прав третіх осіб на цю квартиру, Ви можете звертатись в суд з позовом про визнання за Вами права власності за набувальною давністю ( ч. 4 ст. 344 ЦК України).

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.

Посмотреть все вопросы