> >

До кого переходить земельний пай, якщо на нього немає спадкоємців?

Земельний пай можна успадкувати за заповітом і за законом. Якщо заповіту немає, то земельна частка переходить до всіх спадкоємців у спільну власність. Якщо жоден з-поміж спадкоємців не прийняв спадщини, то власником земельного паю стає територіальна громада, тобто держава ( ч. 3 ст. 1277 Цивільного Кодексу України). До держави земельна частка переходить також у тому разі, якщо автор заповіту позбавив спадкоємців спадщини. 

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.

Посмотреть все вопросы