> >

Договір оренди земельної ділянки

Отримайте договір оренди на земельну ділянку з нашою допомогою:

  • Довірте роботу професіоналам
  • Вам нікуди не потрібно ходити
  • Гарантуєм  результат навіть на «складних» об'єктах
  • Не швидко, проте якісно

Строки

6 міс.

Витрати

от 8 000 грн.

Гарантия

гарантируем

Замовлення послуги

Сотрудничество с компанией БТИ Консалтинг позволило мне сосредоточится на моей работе, не переживая за выполнение важной для меня задачи...
Подробнее
Олег Кватадзе, Банк Русский Стандарт
Олег Кватадзе, Банк Русский Стандарт
Отличный коллектив, умеющий работать с информацией...
Подробнее
Тимофей Кокорин, ВАТ
Тимофей Кокорин, ВАТ "АК Киевводоканал"

Орендарі набувають права оренди земельної ділянки на підставах і в порядку, передбачених Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, ЗУ «Про оренду землі» та іншими нормативно-правовими актами і договором оренди землі.

Отримати земельну ділянку в оренду можна під обслуговування житлових, нежитлових будинків за умови оформлення та реєстрації права власності на останні. На конкурентних засадах за результатами проведеного аукціону, можна отримати право оренди земельної ділянки вільної від забудови. Земельні ділянки, що перебувають у комунальній власності надаються в оренду на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування.

Компанія БТІ Консалтинг спеціалізується на супроводженні та отриманні позитивних результатів на всіх стадіях оформлення оренди земельних ділянок. Ми допоможемо Вам в супроводженні оформлення технічної документації, проектів землевідведення, отримання відповідних рішень та дозволів на укладення та розробку договорів оренди землі, а також безпосередньо допоможемо провести державну реєстрацію договору, яка є обов’язковою згідно чинного законодавства України.

Спеціалісти Компанії БТІ Консалтинг – це колектив висококваліфікованих професіоналів. Довіривши роботу професіоналам, Ви можете бути спокійними за її результат.

Необхідні документи:

1. Копії паспорту та ідентифікаційного коду; 

2. Копія рішення про передачу земельної ділянки в оренду, принятого органом місцевого саоврядування чи районої адміністрації, а також, за наявністю, - технічна документація з землеустрою відносно формування документів, котрі підтверджують право оренди земельної ділянки.

Як ми працюємо

  1. Ви приходите в наш офіс з пакетом необхідних документів.
  2. Укладаєте з нашою компанією договір про надання послуг та оформляєте нотаріальну довіреність на предтавництво ваших інтересів в БТІ.
  3. Здійснюєте попередню оплату не менше як 70% вартості послуг.
  4. Ми повністю берем на себе оформленння всіх необхідних документів.
  5. По закінченню строку, Ви приходите до нас в офіс у зручний для Вас час та забираєте ваші документи.

Якщо Ви не маєте часу прийти до нас в офіс, ми приїдемо до вас.

У випадку, якщо Ви вже звернулись до БТІ і зробили замовлення самі, ми зможемо його прискорити та надати будь-яку допомогу щодо Вашого питання в БТІ.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.