> >

У Києві стартував експеримент по обміну інформацією між ДАБІ та КМДА

У Києві реалізується пілотний проект взаємодії органів державного архітектурно-будівельного контролю з органами місцевого самоврядування щодо обміну інформацією. Його мета – скординувати дії Державної архітектурно-будівельної інспекції України та Київміськадміністрації в сфері дотримання містобудівних норм та стандартів.

Суть проекту полягає в систематичному обміні інформацією. Зокрема, ДАБІ та її департамент в м. Києві надаватиме КМДА дані щодо надходження повідомлень, реєстрацію декларацій, видачу дозволів та сертифікатів на проведення будівельних робіт та введення об’єктів в експлуатацію (починаючи з 1 жовтня 2014 року). У відповідь Департамент містобудування та архітектури КМДА передаватиме Держархбудінспекції інформацію про розробку будівельних паспортів і видачу містобудівних умов та обмежень.

Для реалізації пілотного проекту створено спеціальну робочу групу на чолі з першим заступником голови ДАБІ України Сергієм Драчем.

«У перспективі ДАБІ України планує створити вичерпну базу даних по кожному об’єкту в м. Києві, - повідомив голова Держархбудінспекції Максим Мартинюк. - Там буде вся інформація, починаючи з відведення землі під забудову і закінчуючи оформленням права власності. Це потрібно для того, щоб ліквідувати інформаційні прогалини, якими користуються недобросовісні забудовники. Зокрема, часто вони подають в своїх деклараціях неправдиві відомості, а Інспекція, не маючи даних з КМДА, не може їх оперативно перевірити. В Києві цю ситуацію ми скоро виправимо. А пізніше налагодимо подібну взаємодію і з іншими містами України».

3 жовтня

джерело: dabi.gov.ua

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.