> >

Уряд доручив зняти обмеження доступу до інформації про генеральні плани міст

ряд прийняв рішення відкрити генеральні плани міст для доступу громадськості і доручив відповідним органам виконавчої влади надати право територіальним громадам і місцевим радам на забезпечення публічності цієї інформації. Про це повідомив Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман на брифінгу за результатами засідання Уряду.

«Ці дані були закриті багато років, і не було зацікавлених в тому, щоб їх відкрити, тому що тільки вузьке коло осіб мало доступ до  інформації щодо земельних ділянок. Сьогодні зобов’язано всі органи державної влади дати повноцінне право територіальним громадам, міським, обласним, районним, сільським радам відкрити генеральні плани, що дозволить всій спільноті отримати доступ до наявних земельних ресурсів на території тієї чи іншої громади», – зазначив він.

За словами Віце-прем`єр-міністра, рішення Уряду дозволить вивести з тіні будь-які земельні відносини.

Володимир Гройсман також нагадав про ухвалений нещодавно Урядом проект закону про передачу повноважень Державного архітектурно-будівельного контролю на рівень територіальних громад .

«Ці два рішення сприятимуть розвитку територій і забезпечать публічність у сфері і будівництва, і земельних відносин», - наголосив Віце-прем`єр-міністр.

7 квітня

джерело: minregion.gov.ua

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.