> >

Мін’юст запровадив принцип екстериторіальності щодо реєстрації сільгосп земель, - Ганна Онищенко

Міністерство юстиції України запровадило принцип екстериторіальності щодо реєстрації прав оренди сільськогосподарських земель. Про це під час брифінгу у Верховній Раді України заявила керівник Державної реєстраційної служби України Ганна Онищенко.

«Міністерство юстиції спільно з Укрдержреєстром підготували та запровадили зміни, що покращать ситуацію, яка склалася на ринку сільськогосподарських земель. Ми збільшили кількість реєстрацій у 10 разів: з 28 тисяч договорів до 280 тисяч. Також, ми спростили процедуру і дозволили проводити реєстрації договорів оренди сільськогосподарських земель не лише за місцеми знаходження земельної ділянки, але й у іншому районі області», - сказала Ганна Онищенко.

За її словами, принцип екстериторіальності покращить роботу реєстраційних служб на місцях. «Реєстратори з інших районів тепер зможуть надати додаткову допомогу своїм колегам. Це значно пришвидшить процедуру реєстрації», - зазначила керівник Укрдержреєстру.

У свою чергу, народний депутат України Михайло Апостол позитивно оцінив новації Міністерства юстиції. «Це перший крок із спрощення роботи сільськогосподарської галузі. Зміни у системі роботи реєстраційної служби зменшать напругу у регіонах», - наголосив народний депутат України.

29 травня

джерело: drsu.gov.ua

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.