> >

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ ПОСИЛИЛО КОНТРОЛЬ ЗА НАДАННЯМ НОТАРІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Міністерство юстиції України посилило контроль за якістю та доступністю надання послуг державними нотаріальними конторами. Відповідний Наказ «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» підписав Міністр юстиції України Павло Петренко.

Наказом, зокрема передбачено створення умов належного забезпечення нотаріальними послугами українців. Посилюється контроль за якістю та доступністю надання послуг державними нотаріальними конторами, в тому числі в сільській місцевості.

Також розпочинають свою роботу виїзні громадські приймальні територіальних органів Міністерства юстиції для надання юридичної допомоги та консультацій. Задля цього залучатимуться державні та приватні нотаріуси.

Окрім того, передбачено створення територіальними органами Мін’юсту «гарячих ліній» з питань організації роботи та діяльності державних нотаріальних контор і приватних нотаріусів. Консультації надаватимуться електронною поштою у режимі «питання – відповідь», а роз’яснення та зразки документів публікуватимуться на офіційних веб-сторінках територіальних органів Міністерства юстиції України.

8 липня

джерело: minjust.gov.ua

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.