> >

Держземагенство спільно з Укрдержреєстром ініціювали розгляд питань, що матимуть наслідком вдосконалення процедури реєстрації прав на земельні ділянки

03 липня 2014 року, під час спільної наради з питань вдосконалення та підвищення ефективності державної реєстрації земельних ділянок та прав на них, організованої Держземагенством, Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Рудик та Голова Державної реєстраційної служби України Ганна Онищенко обговорили напрямки співпраці, які допоможуть налагодити взаємодію між двома відомствами і в результаті забезпечити надання послуг у сфері державної реєстрації прав на земельні ділянки на якісно новому рівні.

З метою поліпшення і пришвидшення сервісу, було ініційовано внесення змін до чинного законодавства України, які допоможуть ефективно налагодити інформаційну взаємодію між двома реєстрами – Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Державного земельного кадастру телекомунікаційними каналами зв’язку. Про це, під час зустрічі, зазначили керівники відомств.

Зміна законодавства у вищезазначеному напрямку зніме необхідність громадянам звертатись окремо до Укрдержреєстру та Держземагенства, якщо передача всієї інформації здійснюватиметься між Реєстрами автоматично.

Також під час наради було обговорено перехід до повного електронного документообігу між відомствами у найближчій перспективі, що значно спростить і пришвидшить процедуру надання послуг у сфері реєстрації прав на земельні ділянки.

Додатково, з метою налагодження ефективної співпраці між відомствами, Ганна Онищенко і Сергій Рудик дали доручення проводити подібні зустрічі керівникам територіальних підрозділів Укрдержреєстру та Держземагенства.

07.07.2014 р.

джерело: drsu.gov.ua

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.