> >

Відтепер зареєструвати право власності на земельну ділянку можна буде у центрах надання адміністративних послуг

Відтепер міський та 10 районних центрів надання адміністративних послуг Києва надаватимуть послуги з державної реєстрації прав власності на земельну ділянку. Сьогодні, 25 червня, голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко та начальник Головного управління Держземагенства у місті Києві Сергій Левцов підписали угоду про співробітництво у цьому напрямку.

Так, з 1 липня 2014 року можна буде отримати ще 5 адміністративних послуг у зазначених центрах. Зокрема, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; видача переліку обмежень прав на земельну ділянку і наявні земельні сервітути; видача інформаційної довідки з державного реєстру земель; видача висновку про погодження документації із землеустрою; надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

«Це ще один крок у боротьбі з корупцією у державних органах. Ми працюємо над тим, щоб мінімізувати контакт громадянина з чиновником, тим самим попередити можливі зловживання. Більше того, отримувати послуги у «єдиному вікні» зручніше, ніж оббивати пороги у різноманітних інстанціях. Усі центри оснащені новітнім обладнанням і сучасними електронними системами, встановлена електронна черга та електронний документообіг», – зазначив голова КМДА Володимир Бондаренко.

Також він додав, що у центрах облаштовані робочі місця для обслуговування осіб з обмеженими можливостями, зручні зали очікування та встановлено інформаційні кіоски з інформацією щодо отримання документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг.

26 червня

джерело: kievcity.gov.ua

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.