> >

Зміни в державній реєстрації речових прав на нерухоме майно. Як працювати далі.


Компанія «БТІ Консалтинг» за підтримки ЮФ “Constructive Lawyers” запрошують Вас на семінар «Зміни в державній реєстрації речових прав на нерухоме майно. Як працювати далі»


Метою заходу є доступно та детально пояснити учасникам, які саме зміни відбулися в державній реєстрації прав на нерухоме майно та яким чином вони впливатимуть на роботу. 

Під час семінару будуть розглянуті наступні питання:
1. Законодавчі нововведення в сфері державної реєстрації речових прав на нерухомість в 2015 - 2016 роках.
2. Положення та зміни (Система органів та суб’єктів проведення державної реєстрації прав. Їх повноваження; Строки та оплата за проведення держаної реєстрації прав; Оскарження рішень державних реєстраторів в порядку, відмінному від судового; Збільшення повноважень нотаріусів при реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна.)
3. Новий порядок в дії ( Реєстрація, надання інформації х реєстру, та ін.)

З вами будуть працювати спікери Віталій Бойчук (директор компанії БТІ Консалтинг) та Яна Лисенко (старший юрист компанії БТІ Консалтинг). Кожен з них має достатній досвід і є авторитетним експертом в заданій темі. 

В рамках практикуму запланована сесія питань та відповідей, а також можливі індивідуальні консультації.

Вартість участі в семінарі складає 550,00 грн. 

З питань участі у заході звертайтеся, будь ласка за телефонами +380 44 -362-68-68, 067-400-17-92 або за електронною поштою info@bti-kiev.com.ua

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.