> >

Продовження договору оренди

     Я придбав нежитлову будівлю. Мені потрібно було оформити оренду землі, на якій розташована дана будівля. Також в мої плани входило проведення ремонту, що включало в себе реконструкцію деяких приміщень в цій будівлі. Не маючи ніякого досвіду в цих сферах я зрозумів, що самому довести все це до логічного кінця мені буде дуже складно, тому я вирішив звернутися за допомогою до фахівців.

     Працівники БТІ Консалтинг провели повний аналіз моєї документації та розробили почерговий план наших подальших дій. Підготували проект рішення про надання дозволу на розроблення документації з землеустрою, затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в управлінні містобудування та архітектури. І в кінцевому результаті допомогли укласти договір оренди з Київською міською радою та зареєструвати його в управлінні земельних ресурсів.

     Також, допомогли мені розробити та затвердити проект щодо запланованої реконструкції. Оформили в ДАБК Декларацію, яка надала мені право провести реконструкцію. Дякую працівникам БТІ Консалтинг за кваліфіковану допомогу!

     Після закінчення ремонтних робіт, збираюся знову звернутися до БТІ Консалтинг за допомогою в оформленні права власності на реконструйований об’єкт.

Если Вы получили исчерпывающий ответ или он Вам просто понравился, отметьте его плюсом или нажмите кнопку Like.